Resorty v Can Tho

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Can Tho. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, motelů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Can Tho, kde najdeme města Thốt Nốt, Sa Ðéc, Vĩnh Long, Long Xuyên a Ap Vi Binh.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Hoài An Resort Villa 

Foto: Hoài An Resort Villa
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
0 %

Located in Can Tho and with Vincom Plaza Xuan Khanh reachable within 3.3 km, Hoài An Resort Villa features a tour desk, rooms, a shared lounge, free WiFi and a garden. Featuring room service, this property also provides guests with a terrace. The accommod


2. Hometravel Mekong Can Tho 

Foto: Hometravel Mekong Can Tho
Pokojů: 40
Hodnocení hostů
89 %

Hometravel Mekong Can Tho has a restaurant, free bikes, a bar and garden in Can Tho. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. The accommodation features a 24-hour front desk, airport transfers, room service and free WiFi t


3. Ivory Bamboo Orchard Resort 

Foto: Ivory Bamboo Orchard Resort
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
83 %

Located in Can Tho in the Can Tho Municipality Region, 2.4 km from Cai Rang Floating Market, Ivory Bamboo Orchard Resort boasts a recreation hall and barbecue facilities. Free WiFi can be accessed in all areas. The area is popular for cycling and fishing.


4. Victoria Can Tho Resort StarStarStarStar

Foto: Victoria Can Tho Resort
Pokojů: 92
Hodnocení hostů
94 %

Tento 4hvězdičkový resort se nachází v klidné oblasti ve městě Can Tho City, v blízkosti města Can Tho. Resort má ideální polohu na břehu řeky Hau.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby130 - 184 VND za noc
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby137 - 194 VND za noc
Apartmá
osoby186 - 254 VND za noc

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: